Naše služby

 • Emaily a sms

  Vytvárame e-mailové a SMS kampane, ktoré fungujú. Zabezpečíme vašu servisnú komunikáciu s klientmi. Vyvolaný záujem nasmerujeme na vašu stránku alebo priamo do vášho e-shopu.

  Zistite viac
 • Direct mail, promo zásielky, balíky

  Vytlačíme, zabalíme a rozpošleme všetky typy vašich zásielok a balíkov. Zabezpečíme skladovanie vášho tovaru a archiváciu dokumentov. Zabezpečíme vybavenie objednávok aj vášho eshopu s riešením reklamácií a vráteného tovaru. Všetko na jednom mieste pod jednou strechou.

  Zistite viac
 • Call centrum

  Využite náš systém a skúsenosti na predaj svojich produktov, dohodnutie obchodných stretnutí, prieskumy, prípadne aktualizáciu a profiláciu vašich databáz. Zvýšte komfort a customer experience vašich zákazníkov vďaka kvalitnému zákazníckemu centru.

  Zistite viac
 • Direct marketing

  Navrhneme kombináciu online/offline nástrojov pre rast retencie a získanie nových zákazníkov. Ukážeme vám kľúčové body priamej komunikácie so zákazníkmi, ktoré rozhodujú pri nákupnom správaní. Stratégiám, tvorbe konceptov kampaní a vytváraniu a nastavovaniu marketingovej komunikácie pre kvalitný dialóg sa venujeme vyše 20 rokov.

  Zistite viac
 • Databázy

  Databázy - kvalitné kontaktné dáta a aktuálnosť informácií o klientoch rozhodujú o úspechu kampane. Poradíme vám, kde ich získať, ako s nimi pracovať a ako pritom splniť náročné požiadavky na ochranu osobných dát (GDPR)

  Zistite viac