Články

Kreatívny direct mail s onlinom nesúperí

Článok v mesačníku STRATÉGIE, november 2018 Prečo je direct mail stále atraktívne médium? Pretože môže v komunikácii výrazne odlíšiť značku od konkurencie. O výhodách a nevýhodách direct mailu v dobe elektronických médií sme písali v článku pre Stratégie.

 viac »

Prečo využiť direct mail aj dnes

V čom je klasický direct mail aj dnes neporaziteľný

 viac »

Telemarketing zažíva renesanciu aj vďaka novým technológiám

Článok v mesačníku TREND 21.2.2018 O trendoch na trhu telemarketingu, telefonického predaja a našimi skúsenosťami a názormi na tento kanál sme sa podelili s mesačníkom TREND

 viac »

Poštové zásielky, email a ich trendy v DM 2017

Článok v mesačníku TREND 30.11.2017 Aký je vývoj v direct mailoch, emailoch, kedy považujeme response rate kampane za úspech. Na tieto a niektoré ďalšie otázky o trendoch v direct marketingu sme odpovedali v článku pre mesačník Trend koncom roka 2017.

 viac »

6 dôvodov, prečo direct mail prežije

Článok v mesačníku STRATÉGIE 2017 6 dôvodov, prečo direct mail prežije alebo prečo sa nebáť investovať do listovej marketingovej zásielky, ktorá v posledných rokoch zažila v priamom marketingu asi najväčší útlm. Prečo? Dozviete sa v článku časopisu Stratégie.

 viac »

Aktuálne databázy 2016

Hneď v januári sme zaktualizovali 220.000 aktívnych firiem, 370.000 živnostníkov a databázy inštitúcii a profesných skupín SR. Aby ste rok začali s tými najlepšími výsledkami!

 viac »

DIRECT MAIL - súčasnosť a budúcnosť

V priebehu uplynulých rokov sme boli svedkami veľkého rozvoja technológií, ktoré otvorili dvere aj novinkám v direct maile. Nahliadnime spolu do minulosti, súčasnosti a budúcnosti direct mailu.

 viac »

Fakty o direct maily

Direct mail generuje najlepšie inbound leady. Prejdime si fakty, pretože čísla neklamú. Tieto prekvapivé informácie o direct mailu môže aj trochu šokovať!

 viac »

Content marketing

Content marketing generuje 3-násobne viac leadov ako tradičné formy marketingu, ale stojí o 62 % menej.

 viac »

3. aktualizácia B2B hotová

Práve sme ukončili tretiu veľkú aktualizáciu našich B2B databáz tento rok. Za posledný rok klesol počet aktívnych živnostníkov v SR až o takmer 48.000!

 viac »